background

Oferta

Barman na wesele - oferta

Weselny drink bar

Nasza agencja barmańska   proponuje Państwu profesjonalną obsługę barmańską, która jest doskonałą atrakcją weselną. Barman na wesela to absolutna nowość i absolutny hit. Dziś standardy na weselach się zmieniają, ludzie nie piją już tak chętnie białej wódki. Nasza agencja barmańska przedstawia Państwu propozycję wspaniałego weselnego baru. Wspaniałe koktajle, podawane przez profesjonalnego barmana lub barmanów będą gwarancją świetnej zabawy Waszych gości.

Mobilni Barmani zapewniają

Do Państwa należy zakup alkoholi, soków oraz owoców - istnieje możliwość pomocy w zakupach lub zakupu przez naszą Agencję Barmańską.

Nasza firma oczywiście zapewnia również wszelki sprzęt oraz akcesoria barmańskie. To nasza agencja ma ze sobą: szkło do drinków, lód, kruszarkę do lodu, serwetki

barman na wesele - agencja barmańska

Co musimy wiedzieć, aby stworzyć ofertę Barman na wesele

Podajcie:

- termin wesela

- ilość gości

- miejsce wesela

Stworzenie oferty do niczego nie zobowiązuje i jest bezpłatne!!!

Barman na wesele - cena

Tak naprawdę ciężko stworzyć jednolity cennik usługi barman na wesele. Jest wiele czynników, które wpływają na cenę. Spróbuję to dla Was wyjaśnić, i pokazać od czego to zależy.

- Po pierwsze. Liczba gości na przyjęciu weselnym. Nasza agencja zakłada, że na każdych stu gości przyjęcia musi być co najmniej jeden barman. A więc wesele do stu gości będzie tańsze niż takie gdzie gości jest sto dwadzieścia.

- Po drugie. Miejsce wesela. Wiadomo, że im dalej od  Zabrza,tym cena będzie wyższa. Dojazd do Gliwic, Katowic, Chorzowa, Rudy Śląskiej, Mikołowa zawsze będzie w cenie.

- Po trzecie. Wynajem szkła. Nasza firma może zapewnić na Wasze przyjęcie pełen serwis szkła. Jeżeli lokal zapewni mycie szkła, w trakcie przyjęcia, wtedy przywozimy je gratis. Wynajęcie szkła zaczyna się od 50 gr za sztukę

weselny drink bar - barman na wesele

 

 

Przykładowy koszt usługi Barman na wesele śląsk

Oferta obejmująca obsługę barmańską na weselu dla 100 osób z pełnym pakietem produktów, efektownym mobilnym barem, wynajęciem szkła oraz doświetleniem LED całego baru to koszt 2500 zł. Na weselu pracuje dwóch barmanów do godziny 3.00 w nocy! Zarezerwuj weselny drink bar już teraz! Przejdź do zakładki kontakt i wyślij nam swoje zapytanie!

Pracujemy na terenie całego kraju.

Dlaczego warto skorzystać z usługi barman na wesele? Ponieważ to atrakcja która rozkręci maksymalnie Wasze przyjęcie weselne!

Zapytajcie o oferty specjalne! Weselny drink bar będzie na Twoim przyjęciu!Wesleny drink bar, barman na wesele - Agencja Barmańska

 

 

 

 

Copyright by mobilni-barmani.pl