background

Oferta

Agencja Barmańska na imprezy

Oferta kierowana w głównej mierze do agencji eventowych oraz firm, które zajmują się organizacją imprez. Barmani to świetne uzupełnienie takich imprez, a magiczny pokaz barmański, gdzie butelki oraz shakery latają nad głową barmana to świetne otwarcie takich imprez. Zaskoczcie gości, zaskoczcie WSZYSTKICH niech to właśnie WASZA impreza będzie wyjątkowa.

Obsługa barmańska imprez

Nasza Agencja na tego typu imprezy ma specjalne przygotowane pakiety. Dodatkowo jesteśmy bardzo elastyczni i swobodnie wkomponujemy się w każdą koncepcję imprezy. Imprezy w stylu hawajskim lub stylu PRL to dla nas żadna nowość. Podczas pierwszej rozmowy przedstawcie nam swoją wizję, a my ją zrealizujemy za barem.

Dlaczego wybrać agencję barmańską Mobilni Barmani? Bo nasi barmani są najlepsi! Dodatkowo swoboda pracy za barem oraz olbrzymie doświadczenie pozwala nam zamienić Wasz event w niesamowitą magiczną imprezę, która będzie wspominana przez długi czas.

Dodatkowo imprezy możemy wzbogacić o wyjątkowy bar lodowy lub rzeźby lodowe. Tego typu atrakcje zawsze się sprawdzają!

barman flair - obsługa barmańska

Nowości w naszej ofercie

Specjalnie dla naszych klientów rozbudowaliśmy naszą ofert o wiele dodatków! Nasza firma w ramach pakietów eventowych zapewnia:

- telewizory LCD, gdzie wyświetlamy logo klienta

- efektowne oświetlenie LED całej strefy baru

- stoły cateringowe oraz stoły koktajlowe

- zabudowę ściankami barów

Profesjonalna obsługa barmańska na pewno spowoduje, że zaproszeni goście będą się doskonale bawić! Nasze bogate menu koktajli zadowoli wszystkich! Efektowny mobilny bar będzie gwoździem imprezy od którego nie odciągniecie spragnionych gości!

Skorzystajcie z naszego formularza kontaktowego, zapytajcie o ofertę oraz o rabat specjalnie dla Was!

Czekamy na WAS!

Barman na wesele, weselny drink bar - Agencja Barmańska

Copyright by mobilni-barmani.pl