Bar lemoniadowy & smoothie

Bar lemoniadowy

Kto z Was nie chciałby ochłodzić i orzeźwić się oryginalną lemoniadą?

A jaki jest przepis na prawdziwą lemoniadę? Świeżo wyciśnięty sok z limonek i cytryn, odrobina syropu cukrowego i dużo wody mocno gazowanej! Mobilni Barmani zadbali, żeby takiego orzeźwienia nie zabrakło na Waszej imprezie!

Z naszą agencją barmańską możecie mieć taki bar lemoniadowy na swojej imprezie, urodzinach, weselu, bankiecie firmowym czy stoisku targowym! Do tego możemy specjalnie spersonalizować kubki – to robi wrażenie!

Nic tak nie pobudzi i orzeźwi jak przygotowane z naturalnych produktów napoje w barze lemoniadowym od Mobilnych Barmanów!

Dlaczego warto wybrać bar lemoniadowy?

Lemoniady podawane w naszym barze są przygotowywane z naturalnych produktów. Podajemy różne smaki zgodne z zapotrzebowaniem, dlatego u nas znajdziecie smak oryginalnej lemoniady, o smaku zielonego ogórka z miętą, porzeczki z miętą, limonki z truskawką!

Nasze lemoniady mogą być podane w naczyniach jednorazowych lub szklanych. Na specjalnie na życzenie klienta możemy zaoferować naklejki z logo firmy lub dowolnymi napisami! Taki zabieg marketingowy idealnie sprawdzi się na stoiskach targowych!

Mobilni Barmani działają kompleksowo. Ustawiamy mobilny bar, przywozimy lód oraz szkło koktajlowe. Jak również zajmiemy się dla Was zakupami alkoholi, napoi, owoców oraz przypraw. To wyróżnia nas na tle konkurencji!

Jeżeli macie jakiś ulubiony smak, a niema go w wymienionych niczym się nie przejmujcie tylko dajcie znać! Na pewno go przygotujemy! Takie drinki bezalkoholowe to doskonałe rozwiązanie na stoiska targowe! Każdy kto odwiedza stoisko wybranej firmy częstowany jest naszą lemoniadą! Przez co zwiększacie szanse na sprzedanie swojej oferty!

Oferujemy również