O nas

Doświadczona agencja barmańska

Mobilni Barmani to coś więcej niż usługi barmańskie. Dla nas słowo barman nie oznacza pracy – to słowo oznacza styl życia. Mobilne usługi barmańskie są przez nas przygotowane doskonale, Choć goście mówią, że są perfekcyjne!

Nasza agencja barmańska przygotuje dla Was wspaniałą obsługę barmańską wesela. Z nami usługa weselny drink bar nabierze zupełnie innego wyglądu. Jednak nie zamykamy się tylko na wesela. Mobilni Barmani to również doskonała oferta dla biznesu.

Nasze doskonałe naturalne lemoniady przyciągną do Waszych stoisk targowych wielu potencjalnych klientów. Dzięki tym sprzedaż na pewno wzrośnie. No i jeszcze pokaz barmański. Doskonałe otwarcie imprezy firmowej i punkt kulminacyjny wesel. Z naszym pokazem goście oszaleją!

Najwyższa jakość świadczonych usług

Mobilni Barmani to agencja świadczące kompleksowe usługi barmańskie. Jesteśmy na rynku mobilnych usług barmańskich od 2010 roku. To daje nam olbrzymią przewagę nad konkurencją! My wiemy jak robić drink bary! Jesteśmy zawsze przed konkurencją!

My zapewniamy

  • Szybką odpowiedź na zapytanie,
  • Tylko profesjonalnych barmanów,
  • Mobilne bary ze skórzanymi frontami,
  • Szkło koktajlowe w odpowiedniej ilości,
  • Odpowiednią ilość lodu,
  • Wszelkie zaopatrzenie,
  • Dobór najlepszych drinków.

Nasza ekipa

3J8A3989-min1a

Grzegorz Wydok

Założyciel firmy Mobilni Barmani

Założyciel agencji Mobilni Barmani propagujący nurt naturalnych składników w koktajlach. Osoba związana z gastronomią od roku 2005. Pracował w wielu lokalach, gdzie poznawał tajniki pracy za barem. Swoją wiedzą z zakresu sztuki barmańskiej wspiera kilka śląskich lokali, gdzie szkoli personel i tworzy personalizowanie karty drinków. O swoim projekcie mówi, że ma robić koktajlowy efekt WOW. W agencji Mobilni Barmani odpowiada za kontakt z klientem i budowanie ofert, jak również za receptury wszystkich koktajli.

przemek

Przemysław Pisz

First Event Bartender

O koktajlach może rozmawiać godzinami. Uwielbia klasyczne koktajle przełamane czymś nowoczesnym. Jego kreatywne podejście do drinków daje zaskakujące efekty smakowe. W agencji Mobilni Barmani odpowiada za świeże smaki lemoniad i budowę oferty eventowej.

W czasie swojej przygody barowej pracował w kilku stacjonarnych lokalach, gdzie zbudował doskonały kontakt z ludźmi z drugiej strony baru. Każdy dzień za barem to dla niego nowe doświadczenie i skarbnica pomysłów na smaki, które zaskakują!

Wyprzedzamy konkurencje

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zbudowaliśmy ofertę, którą jest wyjątkowa i wyprzedza konkurencję.

Wyróżnia nas praca na autorskich syropach i kordiałach. To powoduje, że nasze koktajle smakują niepowtarzalnie i są nie do skopiowania.

Z naszymi barami pracują profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem za barem, a każda imprezą traktowana jest indywidualnie.

Nasze mobilne bary wyglądają zjawiskowo. Mamy na chwilę obecną 3 różne fronty do wyboru. Białe pikowane fronty, czarne pikowane fronty oraz bary z naturalnego drewna.

Minimalizujemy straty i pracujemy na naturalnych półproduktach. W naszej agencji barmańskiej wyznajemy zasadę jak najmniej strat, dlatego na bieżąco suszymy owoce, a z ziół przygotowujemy wody kwiatowe.

Suszone owoce są wykorzystywane do dekoracji podawanych przez nas koktajli. Natomiast wody kwiatowe wykorzystujemy do aromatyzowania koktajli. Jakość naszych koktajli jest najwyższa.