Obsługa barmańska eventów

Barmani na imprezę

To co sprawi, że Twoja impreza będzie niezapomniana, to wyjątkowe drinki podawane przez barmanów, którzy wiedzą jak zaspokoić Twoje koktajlowe pragnienia! Nasza agencja barmańska podejmie się każdego wyzwania na Twojej imprezie firmowej!

W naszej ofercie znajdziecie również pokaz barmański z efektownym fire show. Nie ma to jak mocne otwarcie imprezy firmowej! Sprawimy, że Wasz event będzie magiczny i niepowtarzalny! Jeżeli obsługa barmańska eventów, to tylko nasi barmani!

Nie wiemy jak pracują i podają koktajle inne firmy, ale my robimy to tak, aby goście byli maksymalnie usatysfakcjonowani! W naszym menu znajdują się koktajlowe klasyki oraz własne autorskie pomysły na kompozycje smaków.

Tak prezentują się nasze mobilne bary modułowe

Wyjątkowy wygląd mobilnego baru to bardzo istotna kwestia. Nasze bary eventowe prezentują się świetnie! Są od frontu obite skórą ekologiczną oraz podświetlone LED. Dodatkowo na życzenie naszych klientów możemy przygotować oświetlenie LED całej strefy naszych barów!

Oczywiście profesjonalnymi lampami typu PAR LED. Takim oświetleniem nadamy indywidualnego charakteru Waszej imprezie! Dzięki uniwersalnym projektom, nasze mobilne bary świetnie się prezentują w każdym otoczeniu.

Dla firm oferujemy również